Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Öğrencilere ve kadınlara destek
..

2

Image

SGK heyetinden Serteser’e ziyaret
..

3

Image

“Ortak akılda buluşun”
..

4

Image

Murat Kolbaşı’dan Serteser’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Züccaciye Sektör Meclisi Başkanı Murat Kolbaşı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ..

5

Image

Sri Lanka Büyükelçisi’nden Serteser’e ziyaret
..

6

Image

Letonya Büyükelçisi, Serteser ile görüştü
..

7

Image

‘Kısa ve net cümlelerle tüketiciye ulaşılmalı’

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Kitleleri Etkileyebilme Sanatı Eğitimi programında yaptığı konuşmada, “Sosyal medyanın bu kadar ..

8

Image

Serteser’e F klavye teşekkürü
..

9

Image

Merdivenci ‘İşsizlik primi alınmasın!’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, 1 Ocak 2019’da yürürlüğe giren düzenlemeyi hatırlattı ve “İş k..

10

Image

“Başarı ekip çalışmasıyla geliyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Pro..

11

Image

ATSO’dan gümrük işlemleri eğitimi

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Gümrük İşlemleri Eğitimi düzenlendi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Youtube sayfası üzerinden yayınlan..

12

Image

KC Collection törenle açıldı

İş insanı Kadriye Coşkun’un işletmeciliğini yaptığı KC Collection isimli kadın giyim mağazası Selçuklu Mahallesi Niyazi Hatun Caddesi üzerinde dü..

13

Image

Kredi limiti 275 bin TL’ye yükseldi

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir esnafa verdikleri kredi miktarının 275 bin TL’ye y..

14

Image

“Esas olan çalışma barışı”

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO KOBİ Akademisi tarafından Arabuluculuk ve Tahkim Uygulamaları Eğitimi’nde yaptığı konuşmada..

15

Image

İtalya’da Afyon rüzgarı esiyor


Afyonkarahisarlı mermer firmaları, İtalya’daki 55’inci Uluslararası Marmomacc Mermer Tasarımı ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. ATSO Meclis..

16

Image

Müftülük’ten Başkan Tokman’a ziyaret

İl Müftü Yardımcısı Sevdegül Çekiç, Aile ve Dini Rehberlik Vaizi Yıldız Mumyakmaz ve
Kur'an Kursu Öğreticisi/Gençlik Koordinatörü Fatma Özku..

17

Image

Çay’da ikinci eğitim verildi
..

Özerler ihracat şampiyonu | Gazete3.com.tr
Image

Özerler ihracat şampiyonu


Afyonkarahisar’ın en köklü firmalarından Özerler Holding bünyesinde faaliyet gösteren Özer Konveyör Band Sanayii ve Ticaret A.Ş. Kosova’da Birleşmiş Milletler özelleştirmesinden satın alarak başladığı üretimle ihracat şampiyonu oldu.
  İŞ DÜNYASI    04.01.2020 09:27:01

Geçtiğimiz günlerde yapılan vergi şampiyonları ödül töreninde ödülünü Kosova Cumhurbaşkanı Hashim Thaçi’den Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer aldı. Özerler Holding’in 5. kuşak temsilcilerinden Mehmet Özer, ihracat şampiyonluğuna giden serüveni Gazete 3’e anlattı.
“425 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYORUZ”
Özer, şunları kaydetti: “Biz Özerler Holding olarak 2005 yılında BM Özelleştirmesinden Kosova’daki Balkan Kauçuk Fabrikasını satın aldık. Bu firma orada hem konveyör band, hem kort bezi hem de V kayışı üretiyor. Yaklaşık 425 kişiye istihdam sağlıyoruz. Bu istihdamında yüzde 60 Türk işçilerden oluşuyor. Burada yaptığımız yatırımlarla belli bir üretim kapasitesini yakaladık. Belli bir seviyeye çıktık. Allah’a çok şükür bu yıl Kosova’da ihracat şampiyonu olduk.”
“26 MİLYON DOLAR İHRACAT YAPTIK”
Özer, yapılan ihracat ve ihracat yapılan ülkeleri ise şöyle dile getirerek, “Genellikle Doğu Avrupa ülkeleri olan Çekya, Polonya, Macaristan, Bulgaristan Makedonya gibi ülkeler ihracat yaptığımız yerler. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 26 milyon dolar ihracat gerçekleştirdik. Kosova bilindiği gibi küçük bir ülke. Gümrük Birliği içinde olan bir ülke olan Kosova’nın iyi bir üretim merkezi olduğunu düşünüyoruz. Burada yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu. >>>Mustafa BAYER

  İŞ DÜNYASI    04.01.2020 09:27:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021