Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Öğrencilere ve kadınlara destek
..

2

Image

SGK heyetinden Serteser’e ziyaret
..

3

Image

“Ortak akılda buluşun”
..

4

Image

Murat Kolbaşı’dan Serteser’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Züccaciye Sektör Meclisi Başkanı Murat Kolbaşı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ..

5

Image

Sri Lanka Büyükelçisi’nden Serteser’e ziyaret
..

6

Image

Letonya Büyükelçisi, Serteser ile görüştü
..

7

Image

‘Kısa ve net cümlelerle tüketiciye ulaşılmalı’

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Kitleleri Etkileyebilme Sanatı Eğitimi programında yaptığı konuşmada, “Sosyal medyanın bu kadar ..

8

Image

Serteser’e F klavye teşekkürü
..

9

Image

Merdivenci ‘İşsizlik primi alınmasın!’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, 1 Ocak 2019’da yürürlüğe giren düzenlemeyi hatırlattı ve “İş k..

10

Image

“Başarı ekip çalışmasıyla geliyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Pro..

11

Image

ATSO’dan gümrük işlemleri eğitimi

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Gümrük İşlemleri Eğitimi düzenlendi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Youtube sayfası üzerinden yayınlan..

12

Image

KC Collection törenle açıldı

İş insanı Kadriye Coşkun’un işletmeciliğini yaptığı KC Collection isimli kadın giyim mağazası Selçuklu Mahallesi Niyazi Hatun Caddesi üzerinde dü..

13

Image

Kredi limiti 275 bin TL’ye yükseldi

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir esnafa verdikleri kredi miktarının 275 bin TL’ye y..

14

Image

“Esas olan çalışma barışı”

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO KOBİ Akademisi tarafından Arabuluculuk ve Tahkim Uygulamaları Eğitimi’nde yaptığı konuşmada..

15

Image

İtalya’da Afyon rüzgarı esiyor


Afyonkarahisarlı mermer firmaları, İtalya’daki 55’inci Uluslararası Marmomacc Mermer Tasarımı ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. ATSO Meclis..

16

Image

Müftülük’ten Başkan Tokman’a ziyaret

İl Müftü Yardımcısı Sevdegül Çekiç, Aile ve Dini Rehberlik Vaizi Yıldız Mumyakmaz ve
Kur'an Kursu Öğreticisi/Gençlik Koordinatörü Fatma Özku..

17

Image

Çay’da ikinci eğitim verildi
..

Serteser’e F klavye teşekkürü | Gazete3.com.tr
Image

Serteser’e F klavye teşekkürü  İŞ DÜNYASI    12.10.2021 11:47:16


Intersteno Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Türkiye Temsilcisi Seçkin Köse, Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi, Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu Genel Başkanı Dr. Mehmet Ali Danışman ile Platformun Ankara Temsilcisi Ayşe Topbaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
Heyet, F Klavye ve Robotik Kodlama Paneli’nin düzenlenmesine verdiği destek dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti. Ziyarette Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu’nun yapacağı projeler hakkında da istişarede bulunuldu. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla Köse, Danışman ve Topbaş’a teşekkür etti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    12.10.2021 11:47:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021