Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Aile şirketlerinde kurumsallaşma arttı’

ATSO KOBİ Akademisi tarafından düzenlenen Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Görev Dağılımı ve Yapılanma Eğitimi’nde konuşan ATSO Yönetim Kurulu S..

2

Image

Özdilek Afyon 23 YAŞINDA
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 23. yılını etkinlikler ve kampanyalarla kutluyor. 20–21 ve 27-28 Nisan tarihlerinde Aslan Etkinliği ve kaçır..

3

Image

‘Teşvik bölgesi değişmeli’

Afyonkarahisar OSB’de faaliyet gösteren ve kentin en büyük istihdam merkezlerinden biri olan Tempo Çağrı Merkezi’nde istihdamı arttırmaya yönelik..

4

Image

Kitap okuma kampanyası

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu, Çıkrık beldesinde ‘Annemle Babam Kitap Okuyor’ kampanyası başlattı...

5

Image

Demirören Medya’dan ziyaret
Demirören Medya Gazeteler Ankara Grup Müdürü Simla Ergüven, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ett..

6

Image

Mermercilere kargo indirimi

Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü arasında kargo indirim protokolü imzalandı. ..

7

Image

Girişimcilik mülakatı tamamlandı

ATSO ile İŞKUR İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde bu yılın ilk Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 18 Nisan 2019’da başlayacak. Eğ..

8

Image

‘Topluma hesap veren bir şirketiz’

Hizmet alanı içinde Afyonkarahisar’da yer alan Zorlu Enerji, Zorlu Doğal şirketi ile Uluslararası Sosyal Sorumluluk Örgütü tarafından yayınlanan..

9

Image

‘Firmalar uluslararası hukuka önem vermeli’ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde Uluslararası Sözleşme ve Ticaret Hukuku Semineri düzenlendi. Seminerin açılış konuşma..

10

Image

29 milyon 917 bin dolarlık ihracat

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisardan 2019’un mart ayında 29 milyon 917 bin dolarlık ih..

11

Image

KOBİ Hastanesi Projesi geniş yankı uyandırdı


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Teklifi çerçevesinde hazırladığı KOBİ Hastanesi Projesi, ulusal ba..

12

Image

Serteser, Kısacık’ı ağırladı

Yapı Kredi Bankası Afyonkarahisar Merkez Şube Müdürü Murat Kısacık, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Se..

13

Image

KOBİ HASTANESİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Projesi Oda Eşleştirme Projeleri Lansman T..

14

Image

‘İDDİALI BİR YATIRIM’
Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’ü ziyaret eden, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Sert..

15

Image

Müdür Yıldız’dan ziyaret

İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı ..

16

Image

İzmir Mermer Fuarı’na Afyon damga vurdu

Mermer ve doğal taş sektörünün buluştuğu 25’inci İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’na Afyonkarahisar damgasını vurdu...

17

Image

‘Dijital dönüşümü anlamamız lazım’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in de katılım gösterdiği, İstanbul’da düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Milletleraras..

Yeni nesil dış ticaret eğitimi | Gazete3.com.tr
Image

Yeni nesil dış ticaret eğitimi


Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Üyelerine yönelik Uluslararası Rekabeti Geliştirme Projesi kapsamında, “Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi” düzenledi.
  İŞ DÜNYASI    09.02.2019 10:53:16

Dış Ticaret İstihbarat Uzmanı H.Macit Beştav tarafından verilen, ‘’Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbarat Eğitiminde’’, üyelere sürdürülebilir karlılığın sağlandığı pazarlara giriş olan dış ticarette istihbaratın önemi anlatıldı. Ticari İstihbaratın, hedef pazarların belirlenmesinde büyük rol oynadığına dikkat çeken Uzman Beştav, katılımcılara pazar araştırmalarını bulundukları yerden internet kaynaklarını kullanarak nasıl yapabilecekleri hakkında bilgiler verdi. Türkiye'nin sektörlere göre en fazla ihracat yaptığı ülkeler ve dünyada en fazla ithalat yapan ülkelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“MÜŞTERİNİN NASIL BULUNACAĞINI BİLMEK GEREKİYOR”

Hedef pazar belirleme ve belirlenen hedef pazarlarda müşterilere ulaşmada izlenecek yol haritasıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Beştav, mevzunun tamamen ticaret olduğundan bahsetti: “Farklı pazarlarda müşterilerin nasıl bulunacağını bilmek işimizi her zaman çok daha kolaylaştıracaktır. Bu nedenle bizim yapmamız gereken en önemli şey elimizdeki imkânları mümkün olduğunca verimli pazarlarda kullanarak sonuca en hızlı şekilde ulaşmak. Bu bağlamda hedef pazarların önceden belirlenmesi belirleyici rol üstlenmekte" diye konuştu. Bir gün süreyle devam eden Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi soru-cevap bölümüyle sona erdi.>>>Ferhat Yüksel

  İŞ DÜNYASI    09.02.2019 10:53:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019