Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ'
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO koronavirüs salgınının ekonomiye etkisi dolayısıyla Meslek Komitele..

2

Image

Genç kızlara rol model olun
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadın Girişimciler Kurulu Bilgilendirme Semineri’nde, Kurul üyelerinden, ge..

3

Image

Ticaret hayatına olumlu yansıyacak
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankaların işlem ücretlerine yönelik olarak getirilen sınırlamanın ticaret hayatına olumlu yansımalar sağlayacağını belir..

4

Image

BİRLİK’TEN ZİYARET
Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı ziyaret etti. ..

5

Image

Üniversite-sanayi işbirliği konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, nezaket ziyaretinde bulunan misafirlerini makamında kabul etti...

6

Image

AFSİAD’tan protokol ziyaretleri
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretleri yaptı...

7

Image

CİB faydalı çalışmalar yapıyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, CİB’in ç..

8

Image

Temsil heyeti çalışmalara başladı
İlk toplantısını 29 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştiren Afyonkarahisar STK Temsil Heyeti, toplantıda alınan karar doğrultusunda Afyonkarahisar Valisi M..

9

Image

Dirsek temasında olacağız
AFSİAD yönetimini ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO ile AFSİAD’ın sürekli dirsek temasında olacağını söyledi..

10

Image

AFSİAD’tan yardım eli
AFSİAD, Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım topladı. Yardımların bulunduğu araç, Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlara ..

11

Image

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Turizm Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmada; küresel marka olmuş otel yatır..

12

Image

Şeker pancarı istişare edildi
Sandıklı ilçesinde Doğuş Afyon Şeker Pancarı ve Sandıklı Ziraat Odası iş birliği ile Şeker Pancarı İstişare Toplantısı düzenlendi...

13

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

14

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

15

Image

İş birliği imkanları görüşüldü
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samiye Hancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönet..

16

Image

MÜSİAD yönetimi toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. ..

17

Image

ATSO ile Vakıf Pazarlama arasında indirim protokolü imzalandı.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında indirim protokolü imzalandı...

Yüksel Mermer güven tazeledi | Gazete3.com.tr
Image

Yüksel Mermer güven tazeledi


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi Başkanlığı’na Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer yeniden seçilerek güven tazeledi.
  İŞ DÜNYASI    15.01.2020 09:59:59

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi, Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener başkanlığında, meclis başkanlık divanını seçmek ve sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı.
ÇOK VERİMLİ BİR DÖNEM TAMAMLANDI
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener yaptığı açılış konuşmasında; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamını getirdiğini belirterek, TOBB’un gerek başkanlık düzeyinde gerek yönetim kurulu düzeyinde sektörün her sorununun önemsendiğini ve sorunların çözümü yönünde çalışmalar yaptığını meclis üyeleriyle paylaştı. Özgener, meclis olarak hurda teşvik çalışmaları, İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik, noterlerin hafta sonu çalışması, taşıt kredilerinin 60 aya çıkarılması yönünde çok değerli çalışmalar yapıldığını, çok verimli bir dönemin tamamlandığını, 2020 yılında da beklentinin adetsel olarak 2019 yılına göre büyüme öngördüklerini belirtti.
“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Yapılan meclis başkanlık divanı seçiminde, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer tekrardan yeni dönemde de meclis başkanı seçilirken, Otomotiv Distribütörleri Derneği Genel Koordinatörü Hayri Erce meclis başkan yardımcılığına seçildi. Yüksel Mermer, güvenlerinden dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür ederek bu dönemin tüm meclise hayırlı olması temennisinde bulundu.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    15.01.2020 09:59:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020