Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Düşük belirleme kabul edilemez”
..

2

Image

Özdilek’te büyük Kasım indirimi
..

3

Image

10 ayın ihracatı 2020’yi yakaladı
..

4

Image

Mermer ihracatında artış var
..

5

Image

Dijital Türk lirası hayata geçirilecek
..

6

Image

Gıda ürünlerine ‘Gözetim Mekanizması'
..

7

Image

Hisarcıklıoğlu’nun gözdesi yine Afyonkarahisar
..

8

Image

Kozmetik ürünler, Danimarka’ya gidecek
..

9

Image

‘Doğalgaz aramayın, tarımımız bize yeter!’

Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünü yaptığı Özel Gündem programına katılan Yöresel Ürünler ve Co..

10

Image

Afyonkarahisar'dan 3 kıtaya elma ihracatı

Afyonkarahisar'ın Çay ile Sultandağı ilçelerinde yetiştirilen kaliteli cins elmalar, Asya, Avrupa ve Afrika'daki ülkelere gönderiliyor.
..

11

Image

Ağustos ihracatı 27 milyon 370 bin dolar

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın ağustos ayı ihracatının 27 milyon 370 bin dolar o..

12

Image

AVŞAR Emaye yeni istihdam kapısı açıyor

450 çalışanı ile Afyon ilimizin istihdam, ihracat ve katma değerli üretim alanında önde gelen şirketlerinden Avşar Emaye A.Ş dünyada yaşanan pand..

13

Image

Kadın Kültür Evi projeleri hızla devam ediyor
Afyonkarahisar için vizyon projeleri hayata geçirmek için büyük gayret sarf eden Vali Gökmen Çiçek, kadınlar için adeta bir nefes alma merkezi olacak ..

14

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

15

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

16

Image

Sanayide kapasite yükseldi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Haziran 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Haziran 2019’a (2.600 adet) göre %36,6 (952 adet..

17

Image

Ticaret Borsaları Konseyi toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey toplantısı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcı..

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun” dedi
  EKONOMİ    11.08.2020 12:19:34

TOBB ETÜ mezuniyet töreni sanal ortamda hazırlanan programlarla gerçekleştirildi. TOBB ETÜ mezunlarını tebrik eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ETܒnün teknoloji üreten, icat çıkaran bir üniversite olduğunu söyleyerek, “Ektiğimiz tohum tuttu. TOBB ETÜ artık dünyaya fikir ve teknoloji ihraç eden bir üniversite haline geldi. Bu devirde başarının anahtarı statükoyu ret etmektir. Durağan olanı kabul etmemek değişime açık olmaktır. Sevgili öğrenciler çok çalıştınız, yoruldunuz biliyorum. Arkadaşlarınız tatildeyken sizler çok çalıştınız. Hocalarınıza ve bana ne kadar kızdığınızı iyi biliyorum. Sosyal medyadaki mesajlarınızı okuyorum ama üniversitenizin değerini, asıl şimdi anlayacaksınız. Üzerinizde büyük emeği olan aile büyüklerinizin, boynuna sarılmanızı, ellerinden öpmenizi hepinizden çok rica ediyorum” dedi.
“SİZLERE GÜVENİYORUZ”
Hisarcıklıoğlu, öğrencilerden dünya vatandaşları olmalarını isteyerek, “Mutlaka dünya vatandaşı olun, bol bol seyahat edin. Yeni kültürler öğrenin, okumaktan araştırmaktan, sakın vazgeçmeyin. Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun. Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışın. Sizler artık 1,5 milyonluk TOBB ailesinin bir parçasısınız. Bağlarınızı kopartmayınız, 81 ilde sizlere kapımız her zaman açık. Türkiye’de hangi ile veya ilçeye giderseniz gidin çalacak bir kapınız var. Sizlere güveniyoruz, inanıyoruz. Yolunuz bahtınız açık olsun. Her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  EKONOMİ    11.08.2020 12:19:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..