Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Düşük belirleme kabul edilemez”
..

2

Image

Özdilek’te büyük Kasım indirimi
..

3

Image

10 ayın ihracatı 2020’yi yakaladı
..

4

Image

Mermer ihracatında artış var
..

5

Image

Dijital Türk lirası hayata geçirilecek
..

6

Image

Gıda ürünlerine ‘Gözetim Mekanizması'
..

7

Image

Hisarcıklıoğlu’nun gözdesi yine Afyonkarahisar
..

8

Image

Kozmetik ürünler, Danimarka’ya gidecek
..

9

Image

‘Doğalgaz aramayın, tarımımız bize yeter!’

Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünü yaptığı Özel Gündem programına katılan Yöresel Ürünler ve Co..

10

Image

Afyonkarahisar'dan 3 kıtaya elma ihracatı

Afyonkarahisar'ın Çay ile Sultandağı ilçelerinde yetiştirilen kaliteli cins elmalar, Asya, Avrupa ve Afrika'daki ülkelere gönderiliyor.
..

11

Image

Ağustos ihracatı 27 milyon 370 bin dolar

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın ağustos ayı ihracatının 27 milyon 370 bin dolar o..

12

Image

AVŞAR Emaye yeni istihdam kapısı açıyor

450 çalışanı ile Afyon ilimizin istihdam, ihracat ve katma değerli üretim alanında önde gelen şirketlerinden Avşar Emaye A.Ş dünyada yaşanan pand..

13

Image

Kadın Kültür Evi projeleri hızla devam ediyor
Afyonkarahisar için vizyon projeleri hayata geçirmek için büyük gayret sarf eden Vali Gökmen Çiçek, kadınlar için adeta bir nefes alma merkezi olacak ..

14

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

15

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

16

Image

Sanayide kapasite yükseldi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Haziran 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Haziran 2019’a (2.600 adet) göre %36,6 (952 adet..

17

Image

Ticaret Borsaları Konseyi toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey toplantısı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcı..

AVŞAR Emaye yeni istihdam kapısı açıyor | Gazete3.com.tr
Image

AVŞAR Emaye yeni istihdam kapısı açıyor450 çalışanı ile Afyon ilimizin istihdam, ihracat ve katma değerli üretim alanında önde gelen şirketlerinden Avşar Emaye A.Ş dünyada yaşanan pandemi sürecine rağmen üretim kapasitesini artırıyor ve yeni istihdam kapıları açıyor.
  EKONOMİ    11.08.2020 12:37:02Avşar Emaye A.Ş Genel Müdürü Murat Tabak; “Daha önceleri emaye mutfak eşyaları , mutfaklarda dar çerçevede belirli alanlarda kendine yer bulabiliyordu. 2017 yılından itibaren yapmış olduğumuz Ar-ge ve inovasyon çalışmaları yaparak mutfaklarda emaye ürünlerin daha çok yer edinmesinin yolunu açtık, ayrıca buna ek olarak dünyada emaye üretiminde ilk olarak, evlerde yaşam alanlarında ev aksesuarları kısmına emaye ürünleri dahil etmeyi başardık” dedi.

ÇALIŞAN SAYISI 500’E ÇIKACAK
Yenilikler neticesinde farklı ülkelerde yeni pazarlar bulmayı başardıklarını belirten Tabak, “Emaye Mutfak Eşyaları sektöründe dünya pazarında liderliğini koruyan firmamız üretim alanının ve buna bağlı olarak üretim kapasitesinin genişletilmesi için 2020 yılında fabrika bünyesinde yeni inşaat alanları ve modern makine parkları ile yatırımlara imzasını atmıştır. Her geçen gün istihdam hedefimizi artırmakta kararlıyız ;bu kapsamda Avşar Emaye A.Ş olarak 100 kişiye yakın yeni çalışma arkadaşlarını da takımımıza dahil ederek toplam çalışan sayımızı 550 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu. >>Gül Seçkin

  EKONOMİ    11.08.2020 12:37:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..