Gözden kaçırmayın

320 milyon TL hibe vereceğiz 320 milyon TL hibe vereceğiz

Antalya Ticaret Borsası tarafından bu yıl 11’inci kez düzenlenen YÖREX-Yöresel Ürünler Fuarı’nda, Afyonkarahisar müstakil bir stantla temsil edildi.

Zafer Kalkınma Ajansı’nın destekleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eşgüdümü ve Afyonkarahisar Belediyesi Gastronomi Birimi’nin iştirakiyle kurulan stantta, Afyonkarahisar’ın Coğrafi Tescilli ürünleri ve yöresel tatları, vatandaşlar ile buluştu.
GASTRO AFYON ÖNLÜĞÜYLE POZ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in ev sahipliğinde misafirlerin ağırlandığı Afyonkarahisar Standı’nın en önemli konuğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu oldu. Hisarcıklıoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile birlikte Gastro Afyon önlüğünü giyerek, önce Şuhut Belediyesi tarafından hazırlanan keşkeği kardı; ardından Afyonkarahisar Belediyesi tarafından hazırlanan tandır çorbasını vatandaşlara ikram etti.
Ziyarette Hisarcıklıoğlu’na nezaret eden YÖREX’in ev sahibi Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Hisarcıklıoğlu’nun Gastro Afyon önlüğüyle verdiği pozu YÖREX-2021 Kataloğu’na koyacağını kaydetti.
Afyonkarahisar Standı’nda TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Metin İplikçioğlu ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da hazır bulundu.
ALBİKERE.COM’A DESTEK
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Hisarcıklıoğlu’na Türkiye’nin yeni markası albikere.com’da satışa sunulan ve ATSO tarafından satın alınan AFJET Afyonspor forması hediye etti. Hisarcıklıoğlu, hediye dolayısıyla teşekkür ederek Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in öncülüğünde, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan albikere.com’un çalışmalarını desteklediğini kaydetti. Serteser ve Hisarcıklıoğlu, albikere.com tanıtım brandası önünde de hatıra pozu verdi.
Öte yandan gün içinde Afyonkarahisar Standı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. İkbal Sucuk ve Lokumları, Şuhut Keşkeği, Gastro Afyon mutfağı, Avşar Maden Suları, Aftat’ın kaymaklı ekmek kadayıfı, Gelincik’in Haşhaşella kremasının tadına bakan vatandaşlar, Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tadına doyum olmayacağını vurguladı. Stantta, Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği de yer aldı.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, YÖREX 2021’de Afyonkarahisar Standı’na destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Serteser, Fuar kapsamında Oda ve Borsalar’ın stantlarını da ziyaret etti.
“Sizin oraların nesi meşhur” sloganıyla düzenlenen YÖREX 2021, 24 Ekim Pazar gününe kadar Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açık olacak. >>>Gazete3