Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yöresel ürünlerinize sahip çıkın!’
Antalya 11. kez açılan Yöresel Ürünler Fuarı’nda konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Zengin olmak istiyorsanız, ..

2

Image

‘Gastro şehrimizi dünyaya tanıtıyoruz’
..

3

Image

‘Frigya’yı herkese duyuracağız’
..

4

Image

Festivalde sürdürülebilirlik paneli yapıldı
..

5

Image

Yarışmacılar Afyon Haşhaşını düşünsün!
..

6

Image

Şehr’i Frig hizmete açıldı
..

7

Image

Sahne Afyon mutfağının

Cumhuriyetin kazanıldığı topraklar, tarihi günlerinden birini yaşıyor. UNESCO tescilli Gastronomi şehrimizin yöresel lezzetlerinin görücüye çıkt..

8

Image

İkbal Thermal Hotel, başarılara koşuyor

Dünyanın en fazla takip edilen seyahat ve yaşam stili dergilerinden Condé Nast Traveler’ın prestijli okur değerlendirmesi olarak nitelendirilen ..

9

Image

AFBEL ve AKRONES’e belgeleri verildi
..

10

Image

Turizm ve Lezzet Festivali başlıyor

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO’nun ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden üç şehirden biri olan Afy..

11

Image

“Bizim yurt dışına taşmamız lazım”

Zafer Turistik Otelciler ve işletmeciler Derneği Başkanı ve İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan, Kanal 3’te moderatörlüğünü Megabirlik Me..

12

Image

Afyonkarahisar festivale hazır

Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali, 14-17 Ekim tarihleri arasında Motor Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Festivalin ..

13

Image

Afyonkarahisar’a hayran kaldılar

Özgür Yapı tarafından ilimize kazandırılan Akrones Termal Otel Faslı misafirlerini ağırlıyor. Termal tatil için Akrones Termal Otel'i tercih eden..

14

Image

Gastro Afyon 2021’e, sayılı günler kaldı

Afyonkarahisar'da Valilik, Belediye Başkanlığı, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ve Afyokarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği (AFPAD) iş birli..

15

Image

Apameia Antik Kenti'nde 5 oda bulundu

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki Apameia Antik Kenti antik tiyatrosunda yürütülen kazı çalışmalarında Helenistik döneme ait olduğu değerlendir..

16

Image

‘Afyon’a gelişimde mutlu olurum’

Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Sümer Ezgü yakında başlayacak televizyon programının çekimi için geldiği Afyonkarahisar’da Gün FM’e konuştu. Sü..

17

Image

Tedirginlik sonrası gelen mutluluk!

Frigya bölgesinde yaptığı çalışmalarla bölgeyi turizm platosu haline getiren Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, “İlk başta bu kadar kişiyi peşim..

“Bizim yurt dışına taşmamız lazım” | Gazete3.com.tr
Image

“Bizim yurt dışına taşmamız lazım”Zafer Turistik Otelciler ve işletmeciler Derneği Başkanı ve İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan, Kanal 3’te moderatörlüğünü Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muammer Türker’in yaptığı ‘Değer Katanlar’ programına konuk oldu. Gümüşhan, “Bizim yurt dışına taşmamız lazım. Yurt dışında tanınmamız gerekiyor. Oralara gidip kendimizi tanıtmamız lazım. Şehrimize değer katmalıyız” dedi
  TURİZM    13.10.2021 11:17:56


Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muammer Türker’in moderatörlüğünü yaptığı ‘Değer Katanlar’ programı önceki akşam Kanal 3’te canlı olarak yayınlandı. İlk bölümü yayınlanan programın konuğu Zafer Turistik Otelciler ve işletmeciler Derneği (ZAFTODER) Başkanı ve İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan oldu.
“VALİMİZİN GELMESİYLE TURİZMDE ÇOK BÜYÜK DEĞİŞİKLİK YAŞANDI”
Yeni bir programa başladıklarını belirten Türker, ‘Üreten ve katma değer sağlayan iş insanları ve topluma sunmuş oldukları değerleri bu programda ortaya çıkarmaya çalışacağız. Üretim yükünü omuzlayan kurumların yatırımcıları ve profesyonel yöneticileri bu programda konuklarımız olacak” dedi. Muammer Türker, “Afyonkarahisar Valimiz sayın Gökmen Çiçek, ilimizde göreve başladıktan sonra turizm sektöründe de çok büyük değişiklik oldu diye düşünüyorum. Bunları parça parça saymaktan ziyade özellikle turizm alanında sayın Valimizin önderliğinde yapılmış işlere de değinmek gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
“AFYON DENİLİNCE AKLA TERMAL GELİYOR”
Turizm konularının ele alındığı programda konuşan ZAFTODER Başkanı Gümüşhan, “Afyonkarahisar, termal turizmde çok önemli bir yer. Başka illere gittiğinizde Afyonkarahisar denildiğinde akla termal geliyor, gıda geliyor, mermer geliyor, spor turizmi geliyor, motokross, caz festivali, gastronomi festivali geliyor. Afyonkarahisar’da deniz haricinde turizmle ilgili herşey var. Yok yok” dedi. Afyonkarahisar genelindeki tüm otellerin toplam yatak sayısının 27 bin olduğunu ifade eden Başkan Gümüşhan, ilimizde yatırımların arttığını söyledi. Gümüşhan, “Bizim yurt dışına taşmamız lazım. Yurt dışında tanınmamız gerekiyor. Oralara gidip kendimizi tanıtmamız lazım. Şehrimize değer katmalıyız. Hep birlikte bunu başarmalıyız. Birlik ve beraberliğimize herkes gıpta ile bakıyor. Allah birliğimizi bozmasın” diye konuştu.
“DÜNYADA ÜÇÜNCÜLÜK, TÜRKİYE’DE DE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ ALDIK”
İkbal Termal Otel’in başarılı çalışmalara imza attığını belirten Başkan Gümüşhan, “İkbal termal Otel olarak tüm ekibimizle otelimizi daha fazla nasıl tanıtabiliriz, nasıl doldurabiliriz diye uğraşıyoruz. Dünyada üçüncülük, Türkiye’de de birincilik ödülünü aldık. Aile oteli seçildik. Biz dışarıda Afyonkarahisar’ı tanıtıyoruz. Afyon’da her otelimiz farklı çalışmalar yapıyor bu yönde. Her gurbetçimiz yanında bir yabancı misafir getirse, tanıtım için çok önemli işler olur. Burada bulunan her şeyi yazıyorlar. Gittikleri yerde ilimizi tanıtıyorlar. Ödül törenleri şehrin tanıtımına büyük katkı sağlıyor” dedi. >>>Ferhat Yüksel

  TURİZM    13.10.2021 11:17:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..