Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Alila Otel’e yine alıcı çıkmadı
Afyonkarahisar’ın beş yıldızlı otellerinden olan İşadamı Ali Acar’a ait Alila Otel’in ikinci satışına da katılan olmadı.
..

2

Image

EMİTT’te Afyonkarahisar rüzgarı

Afyonkarahisar Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda standıyla ziyaretçilerin ilgisini çek..

3

Image

Akrones personeli stres attı

Akrones Termal Otel’de sömestr tatilinin sona ermesinin ardından çalışan personellere eğlence etkinliği düzenlendi. ..

4

Image

Siyez buğdaylı kaz yemeği
Eskişehir, Ankara, Kütahya ve Afyonkarahisar'da geniş bir alanı kapsayan Frig Vadisi'ne gelen yerli ve yabancı turistler, bölgenin simgelerinden siyez..

5

Image

‘KANAL 3 AVRUPALI TÜRKÜN SESİ’

Brüksel’de bir dizi temaslarda bulunan MEGABİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser Türkiye’ye döndüler. Brüksel’de Türkiye Büyükelçisi Z. Le..

6

Image

‘Değerlerimizi iyi pazarlamalıyız’
Valiliğimiz himayelerinde geçtiğimiz yıl “Lezzetlerin Kesiştiği Nokta Afyonkarahisar” sloganıyla 1.’si yapılan ve bu yıl 2.’sinin düzenlenmesi planlan..

7

Image

Hilton 15 Mart’ta açılıyor

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, DoubleTree By Hilton Afyonkarahisar Otel yöneticilerini makamında kabul etti...

8

Image

Antalya’da Sandıklı rüzgarı

Antalya'da bulunan "Sandıklılılar Kültür ve Dayanışma Derneği" tarafından organize edilen dayanışma gecesi Antalya Başaran Business Otel'de yoğun..

9

Image

Termal otellerde sömestr bereketi
Zafer Bölgesi Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAFTODER) Başkanı Ali Gümüşhan, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle termal otellerde dolul..

10

Image

‘Afyon’a büyük katkı sağlayacak’
Afyonkarahisar’da kısa bir süre sonra açılacak olan DoubleTree By Hilton’un yatırımcısı İbrahim Altınpınar ve Otel yöneticileri, Afyonkarahisar Ticare..

11

Image

ZAFTODER’den teşekkür ziyareti


Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren turistik otellerin yöneticileri tarafından kurulan Zafer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAF..

12

Image

AKRONES'E TAM NOT

Kanal 3 Ekranında yayınlanan Mehmet Emin Güzbey'in sunduğu Özel Gündem programına ev sahipliği yapan Akrones Termal Yönetimi ve personeli güler y..

13

Image

‘Başkan Çoban yoğun çaba harcıyor’
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Afyonkarahisar’a turist çekilmesi noktasında büyük gayret gösterdiğini ..

14

Image

ZAFTODER’den Ankara seferi

Zafer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAFTODER) yönetim kurulu üyeleri Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret ..

15

Image

Kış turizminin gözde merkezleri
Türkiye'de "kaplıca ve sağlık turizmi" denilince ilk akla gelen şehir olan ve son yıllarda "kongre turizmi" ile de öne çıkmaya başlayan Afyonkarahisar..

16

Image

MCG Çakmak’ta yılbaşı coşkusu

MCG Çakmak Otel’de yılbaşı gecesi büyük coştu vardı. Yılbaşı dolayısıyla hazırlanan menüler ve eğlence programları büyük beğeni toplarken, ünlü s..

17

Image

NG Afyon’da muhteşem yılbaşı
NG Afyon’da yılbaşı dolayısıyla hazırlanan aktivitelerle Türkiye’nin her yerinden gelen misafirler gönüllerince eğlendi. Gecede sahne alan ünlü sanatç..

EMİTT’te Afyonkarahisar rüzgarı | Gazete3.com.tr
Image

EMİTT’te Afyonkarahisar rüzgarıAfyonkarahisar Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda standıyla ziyaretçilerin ilgisini çekti.
  TURİZM    09.02.2019 10:55:09


Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal turistik değerlerinin tanıtıldığı stant, ziyaretçilerden ve turizm acentelerinden talep gördü. Afyonkarahisar Belediyesi Avrupa’nın 5’nci büyük büyük fuarı olan EMITT (22’nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat) Fuarına katıldı. Ekmeği ile sucuğuyla ve Taş Medrese’de yapılan el sanatlarıyla İstanbul’da adeta Afyonkarahisar rüzgârı estiren Afyonkarahisar Belediyesi, “Bölgesi’nin Havasını En Güzel Yansıtan Stand” ödülüne layık görülerek 6 bin 473 stand arasında 20 standtan biri oldu. 84 ülkenin yer aldığı EMITT 2019’a yerli ve yabancı 100’den fazla turizm firması katılım gösterirken Afyonkarahisar Belediyesi’nin standı dört gün boyunca yerli yabancı binlerce misafiri ağırladı.>>>İsmail Sagun


  TURİZM    09.02.2019 10:55:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..