Öne Çıkan

15

1

Image

Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyi toplandı
Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Tıp Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyi’nin 28. toplantısı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü ve Tıp Sağlık Bilimle..

2

Image

‘Gençlere siyasette yer alın diyorum’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı İbrahim Ünlüer, Kanal 3’te İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programının konuğuydu. Ünlüer he..

3

Image

"Güçlü MHP demek, güçlü Türkiye demektir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, MHP'ye yönelik oluşturulan algı operasyonlarının milletin ..

4

Image

‘Tüm teşkilatıyla sahada olan tek partiyiz’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türk..

5

Image

‘Hayvanları koruma konusunda hassas bir hükümetiz’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Özellikle hayvanları koruma konusunda hükümetimiz çok hassas. Çünkü onlar da canlı. Bu yüzden aşıl..

6

Image

‘AK Parti’nin CHP’yi eleştirme hakkı yoktur’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı ve Demokrat Par..

7

Image

Köken Ailesi’nin acı günü
Afyonkarahisar’da uzun yıllar hem gazetecilik hem de baba mesleği olan fotoğrafçılık görevini yürüten Kazım Köken’in genç yaşta hayatını kaybetmesi bü..

8

Image

‘Türkiye’nin huzura ihtiyacı var’
Afyonkarahisar’da bazı temaslarda bulunan Saadet Partisi eski Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Türkiye’nin mevcut durumda huzura ihtiyacı oldu..

9

Image

‘Milletimizi mahcup etmeyeceğiz’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden ve 24 Haziran seçimlerinin önemi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Genel Başkan Yardımcı..

10

Image

‘Bizlere iftira atanları Allah’a havale ediyoruz’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Safa Şenel, Saadet Partisi HDP’yle aynı çizgide yürüyor diyerek eleştirilerde bulunan AK Parti’lilere..

11

Image

‘24 Haziran’da seçime gidiyoruz savaşa değil’
İYİ Parti il Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gümüş, 24 Haziran seçimleri önces..

12

Image

‘Halkımızın AK Parti’ye güveni tam’
AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven saha çalışmalarına devam ediyor. İkinci Küçük Sanayi sitesini ziyaret ederek esnaflarla görüşen Yurdu..

13

Image

‘SIRA KANDİL’E GELDİ’
Terörle mücadele konusunda açıklamalarda bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, en son Afrin’de sağlanan başarının ardından sıranı..

14

Image

‘Rantiyeye değil emeklilere hakkını vereceğiz’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ramazan Akgöz, ülkemizde bir yanda Saray'da şaşalı bir yönetim, diğer yanda ise açlık sınırı..

15

Image

‘Şehit Yakınları ve Gaziler Yüksek Kurulu’nu kuracağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında şehit yakınlarının, gazilerin ve gazi yakınlarının sorunla..

16

Image

Spor Toto'dan alt liglere 200 milyonluk destek
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, geride kalan 2017-2018 futbol sezonunda Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüplerine isim hakkı ödemesi ve re..

17

Image

Özkaya’dan köylere ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti...

Kalite Yönetim Sistemi


HAZIRLANIYOR..

19.06.2018
19.06.2018
19.06.2018
OZEL HABERLER