Öne Çıkan

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

5

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

6

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

7

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

8

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

9

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

10

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

11

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

12

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

13

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

14

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

15

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

16

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

17

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver ilkokulunda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği bi..

HEPİMİZ KARDEŞİZ | Ferhat Yüksel | Gazete3.com.tr
Image

HEPİMİZ KARDEŞİZ

Ferhat Yüksel
08.05.2018

Gönül dostlarımıza bin selam olsun…
Bugün ki yazımı çok fazla uzatmak istemiyorum. Malumunuz 24 Haziran’da bir seçim var. Erken seçim diyen de var, baskın seçim diyen de… Söylemi fark etmez, benim burada belirtmek istediğim iki kelam var… Birincisi bu seçimlerde bırakın siyasetçiler konuşsun, onlar atışsın, onlar müzakere etsin… Bizler için hayat her zaman devam ediyor. Siyaseti onlara bırakalım..Gereksiz yere sohbetlerde birbirimizi istemeden de olsa kırıyoruz. Buna hiç gerek yok, bizler siyasetçi değil, vatandaşız. Ve demokrasinin bir gereği olarak sadece yapmamız gereken günü geldiğinde sandığa gidip, oyumuzu vermemizdir. İllaki ‘Her gönülde bir aslan yatar’. Herkesin kendisini bulduğu bir düşünce veya ideolojisi vardır. Herkes istediği kişiye oy verecektir. Bu tarihte de böyle olmuştur. Bundan sonra da böyle olacaktır. Yapmamız gereken kardeş olduğumuzu unutmamaktır…HEPİMİZ KARDEŞİZ…
++++
Öte yandan bazı insanlar yine farklı tutumlar içerisine girip, birbirlerini incitebilmektedirler. Buna hiç gerek yok. Hepimiz Adem ve Havva’dan geldik. Dün de kardeştik, bugünde kardeşiz, yarın da bu kardeşliğimiz devam edecek. Olası bir kötü durumda kendimizi, benliğimizi, dostluğumuzu arkadaşlığımızı kısaca toplum olma bilinci yitiririz. Bu ülke toprakları işgal altındayken, atalarımız hepsi bir olmuşlar, sen şusun, sen busun dememişler. Bizlerde bu düşünce ile toplum olma bilincini yaşatmalı, kardeş olduğumuzu göstermeliyiz…
Sevgiyle kalın… Umutla kalın…

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER