Öne Çıkan

15

1

Image

Bisikletçiler ilçe ve beldelere pedal çevirmeye başladılar
2018 Yılında İlçe ve Belde Kültür bisiklet turlarına ağırlık veren Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği bisiklet ekipleri, Bayat İlçesi Kültür Bisi..

2

Image

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz”
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı başvuru sürecinin ba..

3

Image

Eroğlu ikinci üniversiteyi müjdeledi
Afyonkarahisarlıların günlerdir beklediği müjdeli haberi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu verdi. İkinci üniversitenin kurulacağı habe..

4

Image

Kendini bilmezler parktaki eşyalara zarar verdi
Afyonkarahisar’da kendini bilmez bazı kişiler, Ömer Halisdemir Parkı’nda bulunan eşyalara zarar verdi. ..

5

Image

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: “Afyonkarahisar gelişmeye devam edecek”
AK Parti heyetini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, A..

6

Image

“Afyonkarahisar yeni bir turizm merkezi olacak”
Vali Mustafa Tutulmaz İhsaniye İlçesi, Döğer kasabası, Bayramaliler köyü arasında Frig Vadisi içerisinde bulunan Emre Gölü’nü ziyaret ederek yapılan y..

7

Image

“Uygulama becerisi yüksek mühendis yetiştiriyoruz”
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Fakültesi tarafından düzenlenen Teknoloji Haftası etkinliklerinin açılışında konuşan Teknoloji Fakültesi D..

8

Image

Afyon’un Play-off’taki rakibi Cumartesi günü belli olacak
Afyon Belediyespor’un mücadele verdiği Türkiye Basketbol Ligi’nde son hafta karşılaşmaları Cumartesi günü oynanacak. Ligi üçüncü sırada tamamlamayı ga..

9

Image

“Yaptığımız hizmetler unutulmamış”
Maliye ve Tarım ve Köy İşleri eski bakanlarından İsmet Attila, Afyon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ederek Başkan Abdülkadir Konak ile..

10

Image

Öğrencilerden LÖSEV yararına kermes
Afyonkarahisar Nene Hatun Anaokulu ve Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulunca "Değerler Harekatı" projesi kapsamında LÖSEV yararına kermes düzenlendi. ..

11

Image

Milli Egemenlik Paneli düzenlendi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından Milli Egemenlik paneli düzenlendi. Erdal Akar Konfera..

12

Image

Çocuklar suyu korumayı öğreniyor
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘'Suyumu Koruyorum Projesi'’ kapsamında öğrencilere suyu koruma yön..

13

Image

Zabıta ekipleri Erenler Mahallesi’ni denetledi
Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Erenler Mahallesinde faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdı...

14

Image

57.ALAY KAHRAMANLARINA VEFA
Çanakkale Kara Savaşları'nın 103'üncü yıldönümü anma törenleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen etkinliklere protokol üyeleri ile birlikte çok ..

15

Image

“Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz”
Vakıf Katılım Bankası Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Dedik, işadamları Mert Oruç, Halis Tokman ve İbrahim Sömer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi ..

16

Image

İtfaiye ekipleri kazaya müdahale etti
20 Nisan 2018 Cuma günü meydana gelen kazaya Bolvadin Belediye itfaiye ekipleri kısa sürede müdahale ederek, yaralıların hastaneye sevk edilmesini sağ..

17

Image

Mermer atıkları yol yapımında kullanılıyor
İscehisar ilçesinde yürütülen “Çevreye Atılan Mermer Atıklarını Yola Getiriyoruz” projesi kapsamında, ilçedeki mermer atıkları yol yapım çalışmalarınd..

SPORDA İZ BIRAKANLAR GECESİ... | Ferhat Yüksel | Gazete3.com.tr
Image

SPORDA İZ BIRAKANLAR GECESİ...

Ferhat Yüksel
14.04.2018
Gönül dostlarımıza bin selam olsun…

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, beş yılda bir düzenlediği ‘İz bırakanlar Vefa Gecesi’ni haftasonu da gerçekleştirdi. 26 Mayıs 1986 yılında yirmi bir kulüp ve yöneticileri tarafından kurulan ASKF’nin bu özel gecesinde 1965’lere kadar uzanan futbol takımlarının siyah beyaz fotoğrafları video ile ekrana yansıtıldı ve herkese güzel anılar yaşattı... Yaşamını yitiren spor camiasının unutulmaz isimleri de bu gecede unutulmadı ve ‘Kaybettiğimiz değerler’ adı altında onlar da rahmetle anıldı. Ama gecede en çok takdiri de yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı yürümekte bile zorlanan spor adamlarının vefa gösterip, geceye katılmalarıydı…
++++
Futbolda iz bırakan isimlere plaketleri de gecede takdim edildi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başta olmak üzere, spor camiasının yetkililerinden ödüllerini alan isimler arasında Kanal 3 Haber Müdürümüz, Gazete 3 Genel Yayın Yönetmenimiz, Gazeteci büyüğümüz ve ustamız Salih Özkılınç’ın plaketi de Haber Spikerimiz Mehmet Tabak’a verildi. Geceye katılım yoğundu. Gecede konuşan ASKF Genel Sekreteri Alişan Akgün, Afyonkarahisar ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, sporda birlik ve beraberliğin önemini anlattılar…
++++
Gecede Orhan Küçüksağrıcı abimizin bir sözü vardı. İl ve ülkemiz adına ilgilendiren bir konuydu bana göre… Küçüksağrıcı, “Biz sahaya çıkan on bir futbolcunun yabancı değil de, on birinin de Türk sporcusunun olmasını; Milli takımımıza devşirme futbolcu değil, gerçekten Türk, formasına aşkını veren, maddiyatten ziyade manevi duyguları yüksek bir gençlik arzu ediyoruz” demişti. Bu benim o kadar çok hoşuma gitti ki, umarım bunu ülke olarak başarırız… Türk formasını yürekten terleten, var gücüyle kırmızı beyazın ruhunu yaşayan futbolcuların ülkemizi yurt dışında temsil etmeleri de bizlere büyük gurur yaşatacak kuşkusuz…
++++
Gecede spora emek ve destek veren herkese de video ile teşekkür edildi. Bunlar arasında biz basın mensupları da vardık. Mesleğe başladığım 2011 yılından ve diğer yıllara ait fotoğraflarımızı ekranda görünce bizlerde mutlu olduk. Kısaca spor camiasının yapmış olduğu bu gece unutulmazlar arasında yerini aldı. Program baştan sona herkesin büyük takdirini topladı. ASKF Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ve ASKF Genel Sekreteri Alişan Akgün abilerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. UNUTMAYALIM SPOR DOSTLUKTUR, KARDEŞLİKTİR, PAYLAŞMAKTIR…
Sevgiyle kalın… Umutla kalın…

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER