Öne Çıkan

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

6

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

Hak edilen bir galibiyet | Hasan Güngör | Gazete3.com.tr
Image

Hak edilen bir galibiyet

Hasan Güngör
14.12.2020
Bu hafta takımımız kendi evinde Galatasaray’ı ağırladı. Keçiler maça pota altından bulduğu sayılarla çok etkili başladı. İlk periyotta bütün oyuncularından skor katkısı alan takımımız savunmada da Galatasaray’ı zor duruma soktu. Kazandığı topları biraz daha iyi değerlendirebilse takımımız farkı daha da açabilirdi. Tabi ki iki takım içinde çok önemli olan bu maçta Galatasaray bir çıkış ararken takımımız da galibiyetlere devam etmek istiyordu. İlk periyotta harika bir oyun sergileyen takımımız tüm oyunculardan skor katkısı alarak ilk periyotu 33-20 önde bitirdi.
İkinci periyotta da etkili oyununa devam eden takımımız Pako Cruz liderliğinde hem hücumda hem de savunmada çok iyi işler yaptı. Farkı 22 sayılara kadar çıkaran takımımız çok iyi dış şut yüzdesiyle oyunun tamamen hakimiydi. Galatasaray’ın bulduğu sayılarla temposu düşen takımımız tekrar toparlanarak 10 sayılık önde devreye giriyor. İlk yarının özeti olarak çok iyi hücum performansı ve Galatasaray’ın skorer oyuncularını maçın içine sokmayan bir takım vardı. İkinci yarıya Galatasaray çok iyi başladı. Buldukları dış şutlarla farkı eritmeyi başardılar. Savunma sertliğini arttıran Galatasaray üçüncü periyotta takımımızı oldukça zorladı ve maç yeniden başlamış oldu.
SON ÇEYREKTE OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELE ALDIK
Temponun çok düştüğü bu periyotta ilk kez Galatasaray öne geçti ve 67-68 önde olarak son periyota girdi. Takımımız ilk devrede hızlı hücumlar ve kaptığı toplarla sayılar bulurken bu periyotta hiç hızlı hücumlardan ve geçiş oyunlarından sayı bulamadı. Son periyotta harika bir mücadele ve oyun sergileyen iki takım vardı. Takımımız oyun üstünlüğünü ele alarak sayılar üretti ve Galatasaray’ı durdurmayı başardı. Farkı 9 sayıya kadar çıkaran takımımız çok iyi reaksiyon verdi. Mücadelesi ile de takdir topladı. Farkı 15 sayılara kadar çıkaran takımımız oyunun sonlarında rahat bir galibiyet aldı. Can Sevim ve teknik ekibi tebrik ederim. Çok iyi hazırlanılmış ve hak ederek alınan bir galibiyet oldu. Basketbollu günler dilerim. Saygı ve sevgilerimle...

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER