Öne Çıkan

15

1

Image

‘Tanıtıma büyük önem verdik’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in öncülüğünde Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak ile birl..

2

Image

‘TSK’ya müteşekkiriz’
Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında STK tems..

3

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Federasyonu ve Enkamuder Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapu. TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri v..

4

Image

Okyar istifa etti
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresinde AK Parti Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Fatih Okyar, düzenlediği..

5

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

6

Image

‘İl Özel İdaresi her sorunu çözecek’
Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çi..

7

Image

‘Emeklerin karşılığı ödenmeli’
Türk Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının esnek çalışmadan muaf tutulduğunu ifade ederek, “Sağlık çalışanla..

8

Image

Engelliler sevindirildi
Afyonkarahisar'da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp ..

9

Image

Yurdunuseven Komisyon Başkanı seçildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İncel..

10

Image

Ticarette veri güvenliği anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitim Programı’nın dördüncü haftasında E-ticarette Veri Güvenliğ..

11

Image

Aralık ayı teması: Şükür ve Teşekkür
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sevgi Yılı Projesi kapsamında aralık ayı temasının Şükür ve Teşekkür olduğunu söyley..

12

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

13

Image

22 yıldır engelli oğluna bakıyor
Afyonkarahisar’da 22 yıldır epilepsi hastası engelli oğluna bakan anne, engelli bir çocuğa bakmanın zor olduğunu fakat bu zorluklara Allah’ın verdiği ..

14

Image

‘Anlayış bekliyoruz’
Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kamu kurumları yetkilileri ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini söyledi...

15

Image

Patent bilgilendirme toplantısı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenl..

16

Image

Afyon’un ihtiyaçları konuşuldu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçları ko..

17

Image

‘Esnaflar zor bir dönemden geçiyor’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merk..

ÖNÜMÜZE BAKALIM | Hasan Güngör | Gazete3.com.tr
Image

ÖNÜMÜZE BAKALIM

Hasan Güngör
17.11.2020
Bu hafta ligdeki rakibimiz hem Türkiye’de hem de Avrupa’da şampiyonluğun en büyük favorilerinden Anadolu Efes Spor Kulübüydü.
Ligde yoluna hiç yenilgi almadan devam eden Anadolu Efes maçı bizim için zor bir maç oldu. Birde bunun üzerine takımızda eksik oyuncuların olması bizi daha da zorladı. Pako Cruz’un sakat olması bizleri üzdü. Bunun yanında da Evaldas Kairys sahalara tekrar dönmesi de bir o kadar sevindirdi. Ligin başından beri ilk maç dışında hiç bir maçı tam kadro oynayamadık. Takımımız sürekli sakatlıklarla boğuştu. Tam kadro olduğumuz zaman bu takım çok daha iyi işler yapacaktır. Diğer taraftan baktığımızda Anadolu Efes takımından ligde şampiyonluğa oynayacak iki ayrı takım çıkar. Hem bütçe hem de oyuncu kalitesi bakımından oldukça üst seviyedeler. Geniş kadrosu olduğu için her oyuncuyu dinlendirme şansları var. Bu kadar olumsuzluklara rağmen takımımızın vermiş olduğu mücadele çok değerli.
Şu anki bulunduğumuz sıralama gayet iyi ve bunu devam ettirmek çok önemli. Tabi ki bu maç bir ölçüt olamaz ve bizim için bir kayıp olarak görmüyorum. Sezon öncesinde her takım planlama yaparken Anadolu Efes maçını galibiyet olarak yazmadığını çok iyi biliyorum. Bu nedenle bu maçı bir an önce unutup önümüzdeki Karşıyaka maçına odaklanmamız gerekiyor. Karşıyaka’da Covid 19 testi pozitif çıkan 6 oyuncu var ve bu nedenle iki haftadır maç yapamıyor. Maç eksiği olan ve yeterince hazırlanamayan rakibimizden alacağımız galibiyet çok değerli olacaktır. Artık vakit kaybetmeden bu maça hazırlanmak gerekiyor. Takımımız ve teknik ekibimizi verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim. Hepinize basketbollu günler dilerim.
Saygı ve sevgilerimle...

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.12.2020
03.12.2020
03.12.2020
OZEL HABERLER