Öne Çıkan

15

1

Image

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’
Afyonkarahisar 2021 Yılı Şehitler Takvimi tanıtım programında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok de..

2

Image

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’
Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar için çalışmalar devam edeceklerini söyledi ..

3

Image

Sınır dışı edilecekler
Dinar ilçesinde farklı suçlara karıştığı belirlenen 6 yabancı uyruklunun sınır dışı edileceği bildirildi
..

4

Image

DP Genel Başkanı Uysal Covid-19 aşısı oldu
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın çağrısı ardından Koronavirüs aşısı yaptıran siyasi isimler arasına Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da kat..

5

Image

Köy sakinleri alan kılavuzu olacak
Frig Vadisi bölgesinin daha iyi tanıtılması için ‘Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Yöre Halkı Turizm Bilinçlendirme Eğitim Programı’ başlarken, toplantıy..

6

Image

‘Sonuna kadar destekliyoruz’
İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Kadın Kültür Evleri Projesi’ni sonuna kadar desteklediklerini ifade etti..

7

Image

İhracattaki daralmayı işlenmiş ürünlerle aştılar
Afyonkarahisar'da 2020 yılında blok mermer ihracatında yaşanan daralma, işlenmiş ürüne ağırlık verilerek aşıldı. Blok mermerde Çin ve Hindistan, işlen..

8

Image

‘Vatandaşlarımız için seferberiz’
2021 yılının ilk Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Vali Gökmen Çiçek, vatandaşların sıkıntıları ve taleplerini çözüme kavuşturmak için seferber oldukla..

9

Image

Akrones Otel yönetimi Frig Vadisi’ni gezdi
Afyonkarahisar’ın önde gelen 5 yıldızlı termal otellerinden Akrones Termal Otel Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sunmak için Frig Vadisi’ni gezdi ..

10

Image

Bu gurur Afyon’un
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından verilen Medya Oscarları Ödül Töreni Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan..

11

Image

Başkan Zeybek başarılar diledi
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde temaslarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, belediye ve ilçe başkanlarına başarılar diledi ..

12

Image

İstişare ettiler
Vali Gökmen Çiçek, ziyaretine gelen konuklarını ağırlayarak, Afyonkarahisar’la ilgili konularda istişare etti..

13

Image

Köyü susuz bırakacaklardı
Afyonkarahisar’da bir köyün içme suyu şebekesini çalıştıran elektrik sisteminin kablolarını çalan şahıslar jandarma tarafından yakalandı. Şahısların y..

14

Image

Emirdağ Belediyesi kışa hazır
Emirdağ Belediyesi, ilçede görülmesi beklenen kar yağışına karşı hazırlıklarını tamamladı. Ekipler, teknik donanımlı araçlar eşliğinde 7/24 görev yapa..

15

Image

İlk aşı Müdür Korkmaz’a
2020 Mart ayından beri hayatımızı olumsuz etkileyen Covid-19 salgınına karşı bir umut olan aşılama çalışmaları tüm Türkiye ile birlikte ilimizde de ba..

16

Image

Hisarcıklıoğlu’ndan bankalara çağrı: ‘Reel sektöre sırtınızı dönmeyin’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, son dönemde bankaların uyguladığı yüksek kredi faizlerinin üretimin ve yatı..

17

Image

‘Markamızı güçlendirmek için çalışacağız’
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İletişimi milli çıkarlar doğrultusunda stratejik bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Ülkemizin itibar..

ALT LİGLER çocuk oyuncağına döndü | Mustafa Bayer | Gazete3.com.tr
Image

ALT LİGLER çocuk oyuncağına döndü

Mustafa Bayer
08.07.2020
Dünyayı etki altına alan yeni tip koronavirüs salgını futbol maçlarını da olumsuz etkiledi. Süper lig ve TFF 1. Lig maçları 12 Haziranda başladı ve oynanıyor. Seyircisiz ama yine de oynanıyor.
Türkiye Futbol Federasyon (TFF) 2.3. ligler ile Bölgesel Amatör Liglerin de 18 Temmuzda oynanacağını duyurmuştu. Takımlar buna göre yeniden oyuncularını topladı ve koronavirüs testleri yaptırılarak çalışmalara başladı. Ama daha sonra ne olduğu bilinmiyor ki; yeni bir karar alandı. Liglerin oynanmayacağı kararı alındı. Ama yinede bir üst lige çıkacak takımların hangi takımlar olacağı, düşecek takım olacak mı? Gibi soruların ucu açık bırakıldı.
Alınan bu yarım yamalak kararlar gerek futbol kulüplerinde, gerek futbolcularda gerekse teknik kadrolarda inanılmaz bir rahatsızlık yarattı. Türkiye genelinde futbolcular aylardır para alamıyor. Borç para alarak takıma katılan ama parası olmadığı için evine dönemeyen futbolcuların olduğu konuşuluyor.
TFF son yılların en kaos durumunu yaşıyor. Futbol dünyası da hiç yaşamadığı bir olağan üstü durumdan geçiyor. Koronavirüs salgınını Türkiye genel anlamda iyi organize etti. Gerekli tedbirler anında alındı ve çok ciddi –birkaç sıkıntı haricinde- sorunlar yaşanmadı. Ama futbolun alt liglerinde yaşanan bu karmaşa ve belirsizlik, TFF’nin süreci yeteri kadar iyi yönetemediğini gösterdi. Bir çok kişi keşke TFF’yi de salgın sürecinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yönetseydi diyor. Bakan Koca’nın sakin ve sürece hakim açıklamalarını futbol dünyası içinde arar hale geldik.

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER