Öne Çıkan

15

1

Image

‘Askerlerimiz teröristlerin inlerine girdi’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da Mazlum Et Entegre Tesisi’nin açılışına katılarak, açılışı yaptı. Eroğlu, burada y..

2

Image

‘Batı Türkiye’yi Suriye’ye çevirmek istiyor’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Türkiye üzerinde büyük oyun var. Batı Türkiye'yi Suriye’ye çevirmek istiyor. PKK'yı kuran kim? Bat..

3

Image

‘Yeni bir Türkiye için hazırız’
ESOB Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret eden AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Bölgesi Sorumlusu Ahmet Koca istikrar ve geleceğimiz için ..

4

Image

‘AK Parti’nin istikrar söylemi inandırıcılığını yitirdi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, AKP’nin tek adam rejiminin, sahte bir istikrar söylemiyle şekillendirmeye ..

5

Image

‘400 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Bayramlaşma öncesinde bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Solak, Eylül ayında yapılacak olan yatırımlarla beraber üniversite yönetiminde bulund..

6

Image

‘Kalkınıyoruz diye kandırılıyoruz’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, AK Parti hükümetinin vatandaşları kalkınma yalanlarıyla kandırdığını iddia etti..

7

Image

‘Şahsiyetli bir dış politika oluşturacağız’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Halit Kuş, Saadet Partisi iktidarında şahsiyetli dış politika ilişkileri kuracaklarını söyledi.
..

8

Image

Özkaya, Kanal 3’te açıkladı: ‘Uyan, AK Parti’den belediye başkan adayı olmak istemişti’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programında İsmail Sagun, İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in sorularını yanıtlayan ..

9

Image

BAKANIMIZ, ZAFER’E EL ATIYOR
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin ardından Zafer Bölgesel Havalimanı’na yapılacak olan seferlerin artırılması..

10

Image

Afyon’da Cimnastik Okulu açılıyor
Afyonkarahisar’da 3-12 yaş arasındaki çocukların katılabilecekleri Cimnastik Salonu’nun 1 Ağustos 2018 tarihinde hizmete gireceği ve bu spora meraklı ..

11

Image

Abdulmetin Balkanlıoğlu vefat etti
Afyonkarahisar eski Valisi ve şu anki Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nun ağabeyi ve İsmail Ağa cemaatine yakınlığıyla bilinen tanınmış İslam alimle..

12

Image

‘Ortak kaygımız vatan ve millet’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Sezen, or..

13

Image

MÜTEVAZI BAKAN
Tempo Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'ın işsizliğin ..

14

Image

Efelerin yeni sezon kadrosu hazır
Geçen yılki teknik kadro ile yola devam etme kararı alan Efeler Voleybol Ligi’ndeki temsilcimiz İkbal Afyon Belediye Yüntaş, 3 tanesi yabancı toplam 1..

15

Image

‘AK Parti ne varsa mirasyedi evlat gibi sattı’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Basri Kantar, AK Parti’nin 16 yıllık iktidarlık sürecinde ülkemizin önemli fabrikalarını mirasy..

16

Image

Gelişim Liglerine hazırlık
Gelişim Ligleri İletişim
Toplantısı Riva’da yapıldı..

17

Image

Dinar TSO’dan İYİ Parti’ye ziyaret
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İYİ Parti seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Dinar TSO Başkanı A..

NEDEN BEN? | Veli Cengiz | Gazete3.com.tr
Image

NEDEN BEN?

Veli Cengiz
12.06.2018

Bazı görevlere, bazı insanlar seçilir. Seçen neden seçtiğini bilir de, seçilen bilmese de inandığı için seçene hiç sesini çıkarmaz, verilen görevi en iyi şekilde, eksiksiz gayret içinde tamamlar. Savaş anında bir komutan çağırır Mehmet’i “ istihbarat için karşı alana gideceksin, gözükmeden bilgileri toplayıp geri döneceksin! “ Emredersin komutanım!” der düşer yola. “ Neden ben?” diye sormadan koşar adım gider verilen göreve… Bir öğretmen düşünün, bir yarışma için öğrenciler seçecektir ; seçer beş kişiyi, başarılar diler onlara. Seçilenler neden biz diye hiç soru sormazlar, seçen öğretmenlerine inanmışlardır. Bu tür işlerde inanmak en öncelikli nedendir. Bu girişten sonra gelelim konumuza… Wimbledon oyuncusu Arthur Ashe 1983 yılında kalp ameliyatı sırasında aldığı bir kan nedeniyle Aids hastalığına yakalanır!.. Birisi ona şu soruyu sorar “ Tanrı neden böyle kötü bir hastalık için seni seçti?” Arthur şöyle yanıt verir: Ben tenis oynamaya başlayınca, 50 milyon çocuk tenis oynamaya başladı. 5 milyonu tenis oynamayı öğrendi. 500 bini profesyonel tenis oynamayı öğrendi. 50 bini devreye girdi. 5 bini Grand Slam’e ulaştı. 50 Wimbledon’a katıldı, 4 ‘ü Finale kaldı, 2 si final oynadı. …..Ve ben kupayı elime aldığımda Tanrı’ya hiç sormadım: NEDEN BEN? Şimdi acı çektiğim için bunu nasıl Tanrı’ya sorabilirim. NEDEN BEN? Bazen hayatınızdan memnun değilsiniz, b dünyadaki bir çok insan sizin yaşadığınız hayatı yaşayabilmeyi çok istiyor. Bir çiftlikte yaşayan bir çocuk uçakları hayal eder. Ancak uçaktaki bir pilot çiftlik evini ve eve dönme hayalleri kuruyordur. Hayat işte!!! Keyfinize bakın… Zenginlik mutluluğun sırrı olsaydı, zenginler sürekli sokaklarda dans ederdi. Ancak bunu sadece çocuklar yapıyor… Güzellik ve şöhret ideal ilişkiler getirseydi şayet, ünlülerin mükemmel evlilikleri olurdu. Yaşayın mutlu olun! Alçak gönüllülükle yürümek. Ve gerçekten sevmek. Tek gerçek sevmek ve inanmak… Mutlu kalınız…

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
21.06.2018
21.06.2018
21.06.2018
OZEL HABERLER