Ozel Haber One Cikanlari

17

1

Image

‘Gençlere siyasette yer alın diyorum’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı İbrahim Ünlüer, Kanal 3’te İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programının konuğuydu. Ünlüer he..

2

Image

‘Tüm teşkilatıyla sahada olan tek partiyiz’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türk..

3

Image

Jandarma Kavşağı’nda çalışmalar tam gaz

Afyonkarahisar’da Jandarma Kavşağı olarak bilinen noktada bulunan Atatürk Alt Geçiti’nde çalışmalar tüm hızı ile sürüyor. Afyonkarahisar Belediy..

4

Image

Tatlıcıların yoğun mesaisi
Afyonkarahisar’da uzun zamandır tatlıcılık sektörü üzerinde hizmet veren firmalardan “Cansel Tatlıcılık” çalışanları, Ramazan Ayı’nın girmesi ile birl..

5

Image

Ramazan bereket ile geldi
Afyonkarahisar halk pazarında kurulan sebze meyve tezgahları halkın yüzünü güldürüyor. Ramazan nedeni artan alışverişte pazarda payını alıyor. Haftalı..

6

Image

Erken seçime vatandaş ne diyor?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimlerin 24 Haziran'da yapılacağının açıklamasının ardından Afyonkarahisar’da vatandaşlar erken seçimi Gazete 3’e değerlend..

7

Image

“Denetimler artarak devam edecek”
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Acar, rutin olarak gerçekleştirilen işletme denetimlerinin Ramazan ayında daha da artırıldığını söyledi...

8

Image

‘Ülkemiz için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklemeliyiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Recep Özgün, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

9

Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Demirkırkan: ‘Rutin bir milletvekili olmayacağım’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Kemal Demirkırkan, milletvekili seçilmesi durumunda rutin bir milletvekili..

10

Image

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Özel: ‘Kapımız sizlere her zaman açık’
Megabirlik Medya’ya nezaket ziyaretinde bulunan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, basına büyük önem verdiklerini söyleyerek, Başsavcıl..

11

Image

Erkmen yolu artık daha güzel
Afyonkarahisar Belediyesi halkın sık kullandığı Erkmen yolunu sıcak asfalt ile kapladı. Belediyenin, vatandaşların sık kullandığı güzergâh olan ve vat..

12

Image

‘Menfaati için aday adayı olan AK Parti’ye ihanet etmiş demektir’
AK Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adaylarının tanıtım toplantısı bir otelde gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Vekili Av. Hüs..

13

Image

Bir Anadolu Güzellemesi Üzerine Hasbihal
Kültür ve Turizm Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Asım Keser Kanal 3 ve Gazete 3’e konuk oldu..

14

Image

Milletime hizmet etmek amacıyla aday adayı oldum
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Taşkapılı: Afyonkarahisar Basınıyla tanışma toplantısı düzenleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

15

Image

Afyonkarahisar filmler için cazibe merkezi olacak
Yeni Akit Yazarı Fatma Gülşen Koçak:Afyonkarahisar Film Festivali’nin Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını kaydeden Yeni Akit Yazar ..

16

Image

‘Okumak hayal kurmayı hayal kurmak başarıyı elde eder’
Afyonkarahisar Kitap Fuarı’nın en küçük yazarı olan Ezgi Su Avdan kitabının imza gününde kitapseverler ile buluştu. Avdan, okumanın önemine değinerek,..

17

Image

“Gece gündüz demeden Afyon’un tanıtımı için uğraşıyoruz”
Kanal 3 yayınında Ezgi Örten’in sorularını cevaplayan NG Afyon Termal Otel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, Afyonkarahisar’ın potansiyellerinin tanıtımı no..

19.06.2018
19.06.2018
19.06.2018
OZEL HABERLER